Krepšelis (€ 0)

Paieška

Information in header:   Link numer one    Sociallinks

Apie projektą

 
Nauji butai Vilniuje

 

"Ozo trikampis" - tai modernus, kokybiškas ir saugus būstas Jūsų patogiam gyvenimui mieste. Tai būstas mėgstantiems ramybę ir kartu vertinantiems miesto gyvenimo šurmulį.

"Ozo trikampis" - tai naujos statybos butai ir komercinės patalpos Vilniuje, Šnipiškėse, Kernavės / Ozo gatvėje. Gyvenamasis/komercinis kompleksas yra labai patogioje ir gražioje Vilniaus miesto vietoje, apsuptas Ozo rekreacinio želdinių parko, šalia miško.

Puikiai išvystyta infrastruktūra. 200 metru atstumu mokykla, darželis, Vilniaus Licėjus. Iki didžiųjų prekybos centrų AKROPOLIS ir OZAS bei Vichy vandens parko ar Siemens arenos vos 5 minutės pėsčiomis. Patogiai, lengvai ir greitai pasieksite miesto centrą tiek visuomeniniu, tiek asmeniniu transportu.

Projekto vystytojas - UAB "BRP Invest"- tai dukterinė UAB "Detarna" įmonė, kurios pagrindinė veikla yra komercinės, administracinės ir gyvenamosios paskirties projektų plėtra. Nekilnojamojo turto valdymas – butų, biurų, komercinių patalpų nuoma ir pardavimas. Mūsų patirtis būsto statyboje ir nekilnojamojo turto srityje yra daugiau nei 15 metų, didelis dėmesys skiriamas kokybei, šiuolaikiškiems sprendimams. Garantuojame mūsų atliekamų darbų kokybę.

Daugiau: Kodėl čia verta gyventi? | Projekto vieta

Straipsniai spaudoje: